Grāmatvedības pakalpojumi fiziskām personām

Atskatoties pagātnē, kad sabiedrība vēl nebija tik izglītota kāda tā ir pašreiz, mums šim apgalvojumam grūti noticēt. Ar katru dienu viss mainās, cilvēce attīstās, rodas arvien jauni uzņēmumi. Jaunajiem uzņēmumiem ir nepieciešams uzticams, zinošs grāmatvedis. Kā, lai izvēlas sev piemērotākos grāmatvedības pakalpojumus starp tik plašu piedāvājumu klāstu.

Mūsdienu mainīgajā un attīstītajā sabiedrībā, strauji pieaugot pašnodarbināto cilvēku skaitam, rodas vajadzība pēc grāmatvedības pakalpojumiem. Ja īsti nav skaidrs vai Jums ir nepieciešama profesionāļa palīdzība grāmatvedības pakalpojuma jautājumos, izmantojiet iespēju konsultēties ar nozares speciālistiem.

Grāmatvežu pakalpotāji – tie ir augsti kvalificēti speciālisti, kuri Jums sniegs atbildes uz Jums interesējošiem grāmatvedības jautājumiem. Tāpat kā juridiskām personām arī fiziskām personām ir vajadzība pēc grāmatvedības pakalpojumiem.

Par fiziskām personām tiek uzskatīti tie, kuri ir pašnodarbināti, kā arī individuālie komersanti (IK) u.tml. Grāmatvedības pakalpojumi fiziskām personām tiek kārtoti atbilstoši pēc Latvijas Republikas (LR) likuma noteikumiem „Par grāmatvedību”, kā arī par citiem grāmatvedību reglamentējošiem normatīvajiem dokumentiem.

Fiziskas personas nonāk VID redzeslokā dažādu iemeslu dēļ. Iespējams, ka cilvēki ir veikuši lielus iepirkumus, kuros izdotas ievērojami lielas naudas summas.

Ko var sataisīt priekš tevis?

  • Pārmaksāto nodokļu atgūšana
  • Iedīvotāju gada ienākumu deklarācijas sastādīšana
  • Deklarācija saimnieciskās darbības veicējiem
  • IIN deklarācija
  • Citi pakalpojumi

Grāmatvedības pakalpojumi fiziskām personām nodrošina nodokļu pārskatu sagatavošanu gada deklarācijas sagatavošanu, papildus deklarāciju sagatavošanu, pārstāvību Valsts ieņēmuma dienestā (VID), nodokļu auditu apstrīdēšanu, pieteikuma tiesai sagatavošana un pārstāvību Administratīvajā tiesā. Grāmatvedības uzskaites reģistrā jāatspoguļo pilnībā visi saimnieciskie darījumi.