Par Koos

Ja vien Jums nav grāmatveža, Jums kā maza uzņēmuma īpašniekam noteikti nav vajadzīgo zināšanu un laika, lai pārvaldītu finanšu pārskatus un ziņojumus. Ja esat grāmatvedis, Jums nav laika pārvaldīt šos uzdevumus, jo tas Jūs novirzīs no svarīgāko pienākumu izpildes, kas ir tieši saistīti ar ienākumu gūšanu uzņēmumam.

Tomēr Jūsu grāmatvedība nav administratīvs uzdevums, ko var aizmirst vai pamest novārtā; Jūsu uzņēmuma finansēm, izdevumiem un finanšu pārskatiem ir jātiek regulāri atjauninātiem Jūsu uzņēmuma sekmīgai funkcionēšanai.

Meklējot uzņēmumu, kas sniegs Jums grāmatvedības pakalpojumus, Jūs noteikti vēlaties atrast uzņēmumu, kas piedāvā plašu grāmatvedības pakalpojumu klāstu. Te jāiekļauj peļņas vai zaudējumu aprēķins, uzņēmuma parādu un debitoru parādu uzskaite, vispārējo finanšu pārvalde un ziņojumi un finanšu atskaites mēneša, ceturkšņa un gada beigās.

Cienījams uzņēmums nodarbinās tikai kvalificētus grāmatvežus, kas var arī sniegt budžeta plānošanas un nodokļu ieteikumus, pamatojoties uz Jūsu uzņēmuma ieņēmumu un izdevumu aktivitātēm.

Izvēlies profesionāļus, lai viss būtu kārtībā un naktīs saldāks miegs!